Εκτύπωση

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΑΡΩΣΑΝ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΑΣ !!

Σε έναν ακόμα αγώνα οι αθλητές της ξιφασκίας του ΑΙΓΑΛΕΩ σάρωσαν τα μετάλλια κατακτώντας τα 6 από τα 8 συνολικά .

Στο ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ που διεξήχθη σήμερα .

ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΙ αναδείχθηκαν ο ΝΙΚΟΣ και η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΝΤΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ,οι οποίοι σε ΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ επικράτησαν των ΗΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥ-ΡΙΖΟΥ και ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΧΑΙΤΟΓΛΟΥ.

Στην 3η θέση βρέθηκαν οι μικροί μας ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΛΟΣ και ΣΤΑΥΡΙΝΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ !!!

Θέση στην 8άδα κατέκτησαν οι : ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ( 5ος ) και ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΚΡΑ ( 8η )

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησαν όμως και οι αθλητές μας που μπήκαν στην τελική 16άδα :

10ος ΡΑΦΑΗΛ ΣΟΥΛΙΟΣ-11ος ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΡΗΣ-12ος ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ -13ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΡΤΙΠΗΣ -16ος ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ και στα κορίτσια ...9η ΑΝΝΑ ΚΟΥΛΑ -10η ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗ-11Η ΡΑΛΛΙΑ ΛΑΙΜΟΥ-13η ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΕΑ-16η ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ.