Εκτύπωση

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2021

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ.....

💯 Τη 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο🥈 κατέκτησε η ΜΠΑΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2021 το οποίο έγινε σήμερα στο Ο.Α.Κ.Α.

🙏 Τη 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο🥉 κατέκτησαν οι ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ & ΛΑΙΜΟΥ ΡΑΛΛΙΑ κάνοντας έτσι 3 τις αθλήτριες μας οι οποίες ανέβηκαν στο βάθρο των νικητριών.

🤺 Αν λάβουμε υπόψη και το αργυρό μετάλλιο του ΜΠΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ο Σύλλογός μας έφτασε τα 4 μετάλλια και 3 οκτάδες στα ατομικά του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, γεγονός που μας καθιστά αρκετά ευτυχής για την προσπάθεια που κατέβαλε το προπονητικό μας team, προκειμένου να φέρει όλους τους αθλητές-τριες μας σε τέτοια κατάσταση ώστε να είναι γρήγορα έτοιμοι και ανταγωνιστικοί.

✅ Εξαιρετικές και οι προσπάθειες: της ΚΑΤΙΑΣ ΣΑΒΑΛΛΙΟ, η οποία αν και είχε λίγες προπονήσεις κατέλαβε την 27η θέση και της πρωτοεμφανιζόμενης σε αγώνες ΜΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛΗ η οποία κατέλαβε την 35η θέση.

👉 Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια, τα οποία για μια ακόμα φορά μας έκαναν υπερήφανους!!